FreshMail.pl

GOD FOOD by Malka Kafka

Styczeń 30, 2018

Panuje przeświadczenie, że kulinarną książkę może wydać każdy, ale taką –
tylko nasza Malka. Malka Kafka zaprasza Was w podróż po egzotycznych smakach, zrodzonych na styku wielobarwnych kultur. Przedstawiamy Wam GOD FOOD – najpiękniejszą książkę kulinarną w 2018 roku.

god food malka kafka
god food malka kafka

Dowiecie się z niej nie tylko jak przygotować doskonałe posiłki roślinne, ale także jak wydobyć pierwiastek boski w niezwykłych potrawach. Oprócz przepisów znajdziecie tu też cudowne i super śmieszne opowiadania Malki.

KUP TERAZ!

„Gotowanie jest doskonałym punktem wyjścia do bycia jak bóg czy bogini – do dzielenia się i dawania. To pierwszy krok do zaproszenia swojej rodziny do wspólnego stołu. Do spotkania z przyjaciółmi w Twoim domu, do zwolnienia tempa życia, które sami sobie narzuciliśmy. Jesteśmy otoczeni ludźmi, ale ile jest w tym prawdziwej bliskości?
Im bardziej ufasz, tym bardziej pozwalasz innym zbliżać się do siebie. Jak wielkiego zaufania wymaga włożenie do ust jedzenia, które ktoś przygotował, którego dotykał, do którego wybierał produkty, mył je, kroił, przyprawiał… Przez to, że jedzenie kupowane jest w plastikowych paczkach w supermarketach, zatraciliśmy właśnie ten aspekt intymnych relacji. Kiedy prowadzę warsztaty, mówię, że nie przepisy i techniki są najistotniejsze. Najważniejsze jest bycie razem, uruchomienie boskiego potencjału kreacji, spotkanie z drugą osobą i chęć dzielenia się. Nie bez powodu elementem wszelkich świąt na całym świecie jest zasiadanie przy wspólnym stole, w kręgu, przy ognisku, na dywanie i… jedzenie.”

GOD FOOD już w Empikach

„GOD FOOD” (wyd. Znak), Premiera 14 lutego 2018. Ta książka zmieni Wasze Życie! Trudno powiedzieć, że to książka o gotowaniu. To książka o Miłości i wartości jaką jest Życie. Bardzo osobista, pełna przepisów, pięknie dobranych inspirujących cytatów i opowiadań, które wzruszają i wywołują uśmiech. Tu jeszcze w przedsprzedaży w niższej cenie. Zamawiajcie dla tych których kochacie, wliczając w to siebie!

god food malka kafka

PIERWSZA KSIĄŻKA KULINARNA, KTÓRA ODMIENI NIE TYLKO TWOJĄ KUCHNIĘ, LECZ TAKŻE TWOJE ŻYCIE

– Jak smakuje idealny babaganusz?
– Czy potrafisz oprzeć się zapachowi egzotycznej szakszuki?
– Czy można połączyć smak dojrzałego awokado z wykwintnym aromatem gorzkiej czekolady?

God Food to bogaty zbiór przepisów na sycące dania główne, wyrafinowane przekąski, przepyszne desery, aromatyczne mieszanki ziół, orzeźwiające napoje.
Malka Kafka pomoże ci odnaleźć boski pierwiastek w niezwykłych potrawach.
Przekona, że bezwarunkową miłość można okazać, zapraszając bliskich do wspólnego stołu. Zainspiruje do wykorzystania sprawdzonych receptur zrodzonych na styku wielobarwnych kultur, w kolebce najpotężniejszych religii. Pokaże praktyczne sposoby na przygotowanie doskonałych roślinnych posiłków.
Rozpocznij proces kulinarnej i duchowej przemiany, przyłącz się do egzotycznej podróży – do wyprawy w głąb siebie.

KUP TERAZ!

MALKA KAFKA

To nasza Malka – znana i ceniona restauratorka, założycielka Tel Avivów –  sieci Tel Aviv Urban Food. Szamanka miejska i kreatorka smaków. Umiejętności kulinarne Malki docenili prawdziwi koneserzy kuchni, a jej program emitowany na antenie Kuchnia+ przyciągnął rzesze widzów zafascynowanych orientalnymi smakami.

 

god food malka kafka

Gotujemy dla WOŚP!

Styczeń 10, 2018

Gotujemy dla WOŚP!

Tel Aviv to stolica jedzenia… a my kochamy jedzenie!

GOTUJEMY DLA WOŚP!

Wspieramy piękne inicjatywy, dlatego wystawiamy na licytację naszego szefa kuchni Michała Babińskiego! No może nie do końca jego, a przygotowaną przez niego ucztę dla 4 osób złożoną z 4 specjalnie przyrządzonych roślinnych dań. Do tego oczywiście wino dobrane przez naszego sommeliera 🙂

WEŹ UDZIAŁ W LICYTACJI!

Zapraszamy na wyjątkową kolację dla czterech osób w najlepszej wegańskiej restauracji w Polsce według przewodnika Gault&Millau, oznaczonej prestiżowym godłem V Label.

Nasz Szef Kuchni, Michał Babiński, na tę okazję przygotuje dla Was i Waszych przyjaciół specjalne czterodaniowe menu, dzięki któremu poznacie bogactwo smaków Bliskiego Wschodu i niesamowitą atmosferę Tel Avivu. Dobry nastrój dopełni butelka wybornego wina, wybrana przez naszego sommeliera.

Jesz i pomagasz! Weź udział w licytacji, poznaj kuchnię Bliskiego Wschodu i wesprzyj tych najmniejszych.
W tym roku gramy dla oddziałów neonatologicznych.

DOBRA KARMA WRACA!

Bądźcie z nami i Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy.

Szczegóły:

Kolacja dla czterech osób przygotowana przez Szefa Kuchni restauracji Tel Aviv przy ul. Poznańskiej 11 w Warszawie.
Kolacja obejmuje 4 dania: przystawkę, pierwsze i drugie danie, deser, butelkę wina oraz ciepłe i zimne napoje
Czas obowiązywania zaproszenia: do końca marca 2018r. Realizacja po wcześniejszej rezerwacji.

GOTUJEMY DLA WOŚP! Wspieramy piękne inicjatywy, dlatego wystawiamy na licytację naszego szefa kuchni Michała Babiń…

Opublikowany przez Tel Aviv Food & Wine na 9 stycznia 2018

Światło w Tel Avivie – Happy Hanukkah!

Grudzień 15, 2017

Kategorie:Uncategorized

Weekend eventów w Tel Avivie!

Listopad 26, 2017

V-Label w 7. urodziny Tel Avivu

Maj 22, 2017

Dobra wiadomość dla wielbicieli kuchni roślinnej – ruszyła certyfikacja oznaczeniem V-Label w punktach gastronomicznych. V-Label to gwarancja, że dania serwowane w danym lokalu zostały sprawdzone pod kątem obecności substancji pochodzenia zwierzęcego nie tylko w składzie produktów, lecz także w zastosowanych dodatkach, substancjach pomocniczych i składnikach wykorzystywanych na wszystkich etapach przygotowywania dań. Nasze restauracje Tel Aviv (Tel Aviv Food & Wine oraz Tel Aviv Urban Food), jako pierwsze w Polsce, otrzymała ten europejski znak jakości.

Continue reading…

Kategorie:Uncategorized

Z tęsknoty za smakami Bliskiego Wschodu…

Luty 28, 2017

Założyciele każdej nowej knajpy liczą na sukces. Nasz okazał się dużo większy, niż oczekiwaliśmy. W 2010 roku, otwierając Tel Aviv na opustoszałej wówczas Poznańskiej, byliśmy pełni nadziei – jak pierwsi kibucnicy. Minęło 7 lat, Poznańska zmieniła się w tętniące życiem restauracyjne zagłębie, my jesteśmy w Żółtym Przewodniku Gault&Millau, a gości wciąż nam nie brakuje. Co dalej?

Niesłabnące zainteresowanie gości przekonało nas, że inne dzielnice też zasługują na swój Tel Aviv! Postanowiliśmy zamienić restaurację na Poznańskiej w fine diningowy lokal, a menu street food przenieść do małych punktów, rozsianych po całym mieście. Zaczynamy od Mickiewicza, Żelaznej i Alei Niepodległości – jeśli wszystko się uda, wkrótce otwieramy kolejne!

Continue reading…

Bądź z nami na bieżąco!

Wyrażam zgodę na przesyłanie informacji handlowych, w tym unikalnych kuponów, zniżek, ofert promocyjnych przez firmę the Food Designers Sp. z o. o.

FreshMail.pl
 

FreshMail.pl
 

FreshMail.pl